Вудилище Daiwa Black Widow XT Spod Carp 11584-367
Daiwa Black Widow XT Spod Carp 11584-367 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Black Widow XT Spod Carp 11584-367
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DAIWA Black Widow XT Carp 36 m 1181ft 450lbs 2 części wędka karpia 11584-3 | 385 zł |
Wędka karpiowa Daiwa Black Widow Carp Spod czarna 11584-367 | 310 zł |
Wędka Daiwa Black Widow Carp Spod | 369 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →