SSD Crucial X8 Portable CT1000X8SSD9 1 TB
Wideo 20Zdjęcia 8 |
Crucial CT1000X8SSD9 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X8 Portable CT1000X8SSD9 1 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X8 Portable SSD 1TB CT1000X8SSD9 | 738 zł |
Dysk CRUCIAL X8 1TB SSD | 320 zł |
Crucial X8 1000 GB Czarny dysk twardy CT1000X8SSD9 | 404 zł |
SSD Crucial Portable X8 1000 GB USB 3.1 Black | 407 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial X8 Portable CT1000X8SSD9
Ceny na Crucial X8 Portable CT1000X8SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X8 Portable CT500X8SSD9 500 GB | od 613 zł |
Crucial X8 Portable CT1000X8SSD9 1 TB | od 320 zł | 10 oferty | ||
Crucial X8 Portable CT2000X8SSD9 2 TB | od 499 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →