SSD Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 TB bez radiatora
Wideo 20Zdjęcia 7 |
Crucial CT1000P5PSSD8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 TB bez radiatora
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial P5 Plus SSD NVMe 3D NAND PCIe M2 Gen4 x4 1TB CT1000P5PSSD8 | 690 zł |
Crucial P5 Plus M.2 1000 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe CT1000P5PSSD8 | 487 zł |
Crucial M.2 P5 Plus 1tb Ssd Czarny CT1000P5PSSD8 | 611 zł |
Crucial 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe P5 Plus - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego | 379 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8
Ceny na Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 GB bez radiatora | od 189 zł | 10 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 TB bez radiatora | od 379 zł | 5 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 1 TB z chłodnicą | od 365 zł | 8 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 2 TB bez radiatora | od 573 zł | 5 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 2 TB z chłodnicą | od 549 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →