Pamięć RAM Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT8G3S160BM
Crucial CT8G3S160BM |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT8G3S160BM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial CT8G3S160BM moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz | 417 zł |
8GB DDR3L-1600 SODIMM 1.35v CT8G3S160BM Laptop Crucial New PC3L12800 Memor | 180 zł |
Micron Ct8g3s160bm 1x8gb Ddr3 1600mhz Ram Zielony | 226 zł |
Crucial RAM CT8G3S160BM 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 pamięć do Mac | 200 zł |
Modyfikacje Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF1339 | od 120 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF160B | od 48 zł | 8 oferty | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT8G3S160BM | od 180 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF186D | od 172 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT8G3S186DM | od 140 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →