Pamięć RAM Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF160B
Crucial CT102464BF160B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF160B
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 8GB DDR3L SO-DIMM 1600MHz CL11 CT102464BF160B | 72 zł |
Crucial 16GB 2X 8GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 Laptop SODIMM Memory CT102464 | 88 zł |
New Crucial 8GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 Laptop SODIMM Memory Ram CT102464 | 48 zł |
Crucial CT102464BF160B 8GB SO-DIMM PC3-12800 (DDR3-1600) Memory | 80 zł |
[lot of 2] Crucial CT102464BF160B 8GB SO-DIMM PC3L-12800 (DDR3-1600) Memor | 80 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF1339 | od 120 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF160B | od 48 zł | 8 oferty | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT8G3S160BM | od 180 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT102464BF186D | od 172 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x8Gb CT8G3S186DM | od 140 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →