Pamięć RAM Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6BFR8A
Hynix HMT41GS6BFR8A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hynix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hynix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6BFR8A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hynix HMT41GS6BFR8A-PB 8 GB DDR3L 1600 MHz moduł pamięć robocza 8 GB 1 x 8 | 77 zł |
Sk Hynix HMT41GS6BFR8A-RD 8GB DDR3-1866Mhz PC3-14900 SODIMM Laptop Memory | 120 zł |
Hynix Semiconductor SO-DIMM 8 GB Hynix DDR3-1600 CL11 512Mx8 LV 135 V HMT4 | 536 zł |
Hynix HMT41GS6BFR8A-PB 8 GB PC3L-12800S 1600MHz 204-pinowy DDR3 SODIMM RAM | 200 zł |
SK HYNIX HMT41GS6BFR8A-PB 8GB 2Rx8 DDR3 PC3L-12800S SO-DIMM RAM | 100 zł |
Modyfikacje Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ceny na Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6BFR8A | od 77 zł | 5 oferty | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6MFR8C-PB | od 50 zł | 2 oferty | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6AFR8A | od 83 zł | 1 oferta | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6AFR8A-PBN0 | od 250 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →