Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD832A
Crucial CT32G4SFD832A 2666 MHz CL19 FD8266 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD832A
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial DDR4-3200 SODIMM SC - 32GB | 333 zł |
Crucial Pamięć DDR4 SODIMM 32GB/3200 (1*32GB) CL22 SBCRC4G32SVRD10 | 306 zł |
Crucial 32GB [1x32GB 3200MHZ DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-CUL-053 | 316 zł |
Pamięć RAM CRUCIAL 32GB 3200MHz | 645 zł |
Pamięć RAM CRUCIAL 32GB 3200MHz | 645 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD8266 | od 292 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x32Gb CT32G4SFD832A | od 260 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →