Monitor Corsair XENEON 32UHD144-A 31.5 " czarny (CM-9020006-PE)
Zdjęcia 9 |
Corsair XENEON 32UHD144-A 31.5 " czarny
2023 rokgamingowy4KHDMI 2.1Power DeliveryHDRFreeSynchub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 12 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:600 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Corsair XENEON 32UHD144-A 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair XENEON 32UHD144-A 32-calowy monitor gamingowy 4K 144 Hz IPS 1ms 38 | 5 506 zł |
32" Corsair Xeneon 32UHD144-A - 3840x2160 - 144Hz - IPS - HDMI 2.1 - HDR60 | 3 963 zł |
Corsair Monitor Xeneon 32UHD144 IPS UHD UPCRR32C0000003 | 4 907 zł |
Corsair Monitor Xeneon 32UHD144 IPS UHD 116542 | 4 907 zł |
Corsair XENEON 32UHD144-A 32" 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy | 4 849 zł |
Corsair Xenon Cm-9020006-pe 32´´ 4k Ips Led 144hz Gaming Monitor Wielokolo | 10 019 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →