Monitor Corsair XENEON Flex 45WQHD240 45 " czarny
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Corsair XENEON Flex 45WQHD240 45 " czarny
Przekątna:45 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 0.03 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Corsair XENEON Flex 45WQHD240 45 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR Gaming LED-Monitor XENEON FLEX 45WQHD240 - 1143 cm 45" - 3440 x 14 | 11 652 zł |
45" Corsair XENEON FLEX 45WQHD240 - 3440x1440 - 240Hz - OLED - Curved - 0. | 11 499 zł |
Corsair Monitor gamingowy Xeneon Flex 45WQHD240 OLED UPCRR046XS00001 | 11 681 zł |
Corsair Monitor gamingowy Xeneon Flex 45WQHD240 OLED 115645 | 12 237 zł |
Corsair Monitor gamingowy Xeneon Flex 45WQHD240 OLED 115645 | 11 678 zł |
Corsair 45wqhd240 45´´ 4k Ips Led 240hz Curved Gaming Monitor Niebieski On | 12 989 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →