Monitor Corsair XENEON 27QHD240 27 " czarny (CM-9030002-PE)
Corsair XENEON 27QHD240 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 0.03 ms
Częstotliwość:240 Hz
Jasność:1000 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Corsair XENEON 27QHD240 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair XENEON 27QHD240 27-calowy monitor do gier OLED - 2560 x 1440 240Hz | 5 911 zł |
27" Corsair XENEON 27QHD240 - 2560x1440 - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Monitor | 4 446 zł |
Corsair Monitor Xeneon 27QHD240 OLED UPCRR27L0000001 | 5 597 zł |
Corsair Monitor Xeneon 27QHD240 OLED 116031 | 5 864 zł |
Corsair XENEON 27QHD240 OLED 27" 2K OLED 240Hz 0,03ms Gamingowy | 4 499 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →