Klawiatura
Corsair K70 RGB PRO Red Switch (CH-9109410)
Wideo 14Zdjęcia 33 |
Corsair K70 RGB PRO Red Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair K70 RGB PRO
Ceny na Corsair K70 RGB PRO |
---|---|---|---|---|
Corsair K70 RGB PRO Brown Switch | od 729 zł | 3 oferty | ||
Corsair K70 RGB PRO Red Switch | od 937 zł | 2 oferty | ||
Corsair K70 RGB PRO Opx Switch | od 599 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →