Klawiatura
Corsair K70 RGB PRO Brown Switch (CH-9109412)
Wideo 14Zdjęcia 15 |
Corsair K70 RGB PRO Brown Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair K70 RGB PRO Brown Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair K70 RGB Pro Cherry MX Brown Czarny | 729 zł |
Corsair K70 RGB PRO (Cherry MX Brown) - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 729 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair K70 RGB PRO
Ceny na Corsair K70 RGB PRO |
---|---|---|---|---|
Corsair K70 RGB PRO Brown Switch | od 729 zł | 3 oferty | ||
Corsair K70 RGB PRO Red Switch | od 935 zł | 2 oferty | ||
Corsair K70 RGB PRO Opx Switch | od 599 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →