Opona całoroczna Continental AllSeasonContact 2 225/60 R18 100H
Wideo 14Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Continental AllSeasonContact 2 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H 225/60 R18 104 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental AllSeasonContact 2 225/60 R18 100H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONTINENTAL - AllSeasonContact 2-225/60 R 18-100H/B/B/70dB - opony całoroc | 745 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 225/60 R18 100H EVc ) 03557880000 | 759 zł |
Continental AllSeasonContact 2 (225/60 R18 100H) 03557880000 | 712 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 225/60 R18 100H EVc ) | 768 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental AllSeasonContact 2 225/60 R18 100H
Ceny na Continental AllSeasonContact 2 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 225/60 R18 100H | od 712 zł | 4 oferty | ||
Continental AllSeasonContact 2 225/60 R18 104W | od 688 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →