Opona całoroczna Kleber Quadraxer SUV 225/60 R18 100H
Wybierz rozmiar opony
Kleber Quadraxer SUV 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H 225/60 R18 104 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Quadraxer SUV 225/60 R18 100H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Quadraxer SUV (225/60 R18 100H) 364815 | 679 zł |
Kleber Quadraxer SUV ( 225/60 R18 100H ) 364815 | 687 zł |
Kleber Quadraxer SUV ( 225/60 R18 100H ) | 696 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Quadraxer SUV 225/60 R18 100H
Ceny na Kleber Quadraxer SUV 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer SUV 225/60 R18 100H | od 679 zł | 3 oferty | ||
Kleber Quadraxer SUV 225/60 R18 104W | od 716 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →