Wanna Cersanit Lorena 150x70 cm
Zdjęcia 4 |
Cersanit Lorena 150x70 |
|
Można wykonać bez nóg
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Lorena
Ceny na Cersanit Lorena |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lorena 140x70 cm | od 569 zł | 1 oferta | ||
Cersanit Lorena 150x70 cm | od 419 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Lorena 160x70 cm | od 619 zł | 1 oferta | ||
Cersanit Lorena 170x70 cm | od 419 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →