Zegarek Casio W-219H-4A
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Casio W-219H-4A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio W-219H-4A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Męski Elektroniczny CASIO Pomarańczowy W-219H-4AVDF | 125 zł |
Zegarek Casio Zegarek Casio Sport W-219H-4AVEF | 177 zł |
Casio Standard Digital W-219H-4AV - Kupuj tylko oryginalne produkty w auto | 129 zł |
Zegarek Męski Casio W-219H-4Avdf | 136 zł |
ZEGAREK SPORTOWY CASIO W-219H-4AVEF - GWAR.3+3 -NOWY I ORYGINALNYⓇ ZEGAREK | 129 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO W-219H-4A + BOX | 169 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio W-219H-4A:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →