Zegarek Casio W-219H-8B
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Casio W-219H-8B |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio W-219H-8B
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek męski Casio W-219H-8B | 167 zł |
Zegarek Męski CASIO W-219H-8BVDF | 125 zł |
W-219H -8BVEF W-219H -8BVEF | 197 zł |
Zegarek Casio Zegarek Casio Sport W-219H-8BVEF | 197 zł |
Casio Zegarek męski Digital W-219H-8BVEF (ZG-015889) 208-44-000-000111-814 | 219 zł |
Zegarek męski Czarny Cyfrowy CASIO W-219H-8BVEF | 165 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio W-219H-8B:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →