Zegarek Casio W-219H-2A
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Casio W-219H-2A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio W-219H-2A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Męski Cyfrowy CASIO na Granatowym pasku W-219H-2AVEF + Pudełko | 155 zł |
W-219H -2AVEF W-219H -2AVEF | 197 zł |
Zegarek Casio Zegarek Męski Casio W-219H-2AV ( 43 mm) | 188 zł |
Zegarek Męski Casio W-219H-2Avef | 171 zł |
Zegarek Męski Elektroniczny CASIO Granatowy W-219H-2AVDF | 125 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio W-219H-2A:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →