Zegarek Casio W-217HM-9A
Zdjęcia 3 |
Casio W-217HM-9A |
|
Żywotność baterii wynosi około 7 lat.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio W-217HM-9A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek damski na czarnym pasku/Męski Casio ZŁOTA Koperta W-217HM-9AVEF | 140 zł |
Casio Vintage W-217HM-9AVEF - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 108 zł |
Casio Vintage W-217HM-9AVEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | D | 129 zł |
ZEGAREK ASIO W-217HM-9AVEF VINTAGE SPORT - NOWY I ORYGINALNY Ⓡ ZAPRASZAMY | 108 zł |
Casio Vintage W-217HM-9AVEF - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 108 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →