Zegarek Casio W-59-1
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Casio W-59-1 |
|
Klasyczny elektroniczny zegarek ze słynnej serii CASIO Collection Men. Różnią się małymi gabarytami plastikowej koperty (grubość 9 mm) i niewielką wagą, nieprzekraczającą 22 g. Wygodny elastyczny gumowy pasek ma dużą wytrzymałość i za pomocą klasycznej klamry niezawodnie trzyma zegarek na nadgarstku . Dzięki takiej konstrukcji model ten jest całkowicie niewrażliwy na pole magnetyczne / elektromagnetyczne i wykazuje wodoszczelność klasy Water Resistant do 50m.
Producent gwarantuje pełną wydajność zegarka Casio W-59-1VU przy wystawieniu na działanie opadów atmosferycznych, silnych rozprysków wody i krótkotrwałego zanurzenia na płytkiej głębokości. Klasyczna prostokątna tarcza, wyposażona w monochromatyczny wyświetlacz LCD, jest chroniona wytrzymałym szkłem z polimetakrylanu metylu. Aby uprościć jego użytkowanie w ciemności, zapewniono jasne podświetlenie LED. Posiada funkcje budzika, dokładnego stopera (rozdzielczość 0,01 s), minutnika i kalendarza. Japoński mechanizm kwarcowy o wysokiej precyzji charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, dzięki czemu ładowanie standardowej baterii litowej CR2025 wystarcza na 7 lat pracy (rzeczywisty zasób zależy od częstotliwości i czasu użytkowania podświetlenia).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio W-59-1
Wszystkie ceny 11 →Zegarek męski Czarny Casio W-59-1VQES | 110 zł |
Casio Classic W-59-1VQES - Mężczyzna - 37 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/s | 149 zł |
Zegarek Casio Casio W-59-1VQEF | 134 zł |
Zegarek Męski Casio W-59-1VQES | 120 zł |
Casio Zegarek Classic W-59-1VQEF Czarny | 150 zł |