Zegarek Casio LW-200-1A
Zdjęcia 12 |
Casio LW-200-1A |
|
Prosty, kompaktowy i precyzyjny damski kwarcowy zegarek z cyfrowym wyświetlaczem i dużą rezerwą chodu. Producent pozycjonuje je jako model w kategorii cen początkowych, przeznaczony dla aktywnych kobiet. Wyróżniają się wyrazistym sportowym stylem sylwetki oraz dobrą funkcjonalnością, która może przydać się podczas treningu (podczas ćwiczeń, joggingu, biegów przełajowych). Stosunkowo niewielka plastikowa koperta, wyposażona w wygodne przyciski, posiada odporne na zarysowania kuliste szkło akrylowe pokrywające tarczę.
Kontrastowy ekran LCD jest łatwy do odczytania nawet przy szybkim spojrzeniu, a do korzystania z zegarka Casio LW-200-1AVEF w warunkach słabego oświetlenia zapewniono jasne podświetlenie LED. Urządzenie waży zaledwie 20 g i zabezpieczone jest wytrzymałym / elastycznym paskiem poliuretanowym z wygodną klasyczną klamrą. Dzięki konstrukcji koperty i uszczelnieniom przycisków zegarek posiada klasę wodoodporności WR 50m, co pozwala nie bać się deszczu, śniegu, mgły i używać go pod prysznicem. Kolejną ważną cechą tego modelu jest wysoka sprawność oryginalnej jednostki elektronicznej wyprodukowanej w Japonii. Dzięki temu standardowa bateria litowa CR1620 zapewnia 10 letnią rezerwę mocy (można ją zmniejszyć intensywnym wykorzystaniem podświetlenia).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio LW-200-1A
Wszystkie ceny 7 →Casio Sport LW-200-1AVEF LW-200 -1AV | 139 zł |
Casio Standard Digital LW-200-1A - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 162 zł |
Zegarek Dziecięcy Casio Lw-200-1A (Zd579A) | 195 zł |
Casio LW-200-1AV > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 115 zł |
Casio Standard Digital LW-200-1A - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 162 zł |
ZEGAREK DZIECIĘCY CASIO LW-200-1A (zd579a) + BOX | 133 zł |