Zegarek Casio CA-53WF-1B
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Casio CA-53WF-1B |
|
Zegarek posiada 8-cyfrowy kalkulator. Akumulator zapewnia wystarczającą moc zegarka przez około pięć lat. Kompletny automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio CA-53WF-1B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek z kalkulatorem Casio CA-53WF-1BDF Unisex | 145 zł |
Casio Classic CA-53WF-1BEF - Unisex - 35 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/sm | 269 zł |
Casio Vintage CA-53WF-1BEF CA-53WF -1BEF | 242 zł |
Casio Vintage CA-53WF-1BEF - Zosta staym klientem i kupuj jeszcze taniej | 174 zł |
Zegarek Casio CA-53WF-1BEF Unisex | 282 zł |
Zegarek męski Czarny z Kalkulatorem Casio Vintage CA-53WF-1BEF | 215 zł |
Zegarek Casio Ca-53Wf-1Bdf Unisex | 156 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →