Zegarek Casio Vintage A700WEMS-1B
Casio Vintage A700WEMS-1B |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio Vintage A700WEMS-1B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Zegarek damski Vintage A700WEMS-1BEF (ZG-017248) 208-44-000-000243-8 | 299 zł |
A700WEMS -1BEF A700WEMS -1BEF | 269 zł |
Casio Vintage A700WEMS-1BEF - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowo | 228 zł |
Zegarek Casio Vintage A700WEMS-1BEF srebrny | 299 zł |
Zegarek Casio A700WEMS-1BEF Casio Vintage w stylu Retro A700WEMS-1BEF | OF | 269 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio Vintage A700WEMS-1B:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →