Zegarek Casio LA670WEA-4A2
Zdjęcia 4 |
Casio LA670WEA-4A2 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio LA670WEA-4A2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO Zegarek cyfrowy damski kwarcowy ze stali nierdzewnej LA670WEA-4A2EF | 171 zł |
LA670WEA -4A2EF LA670WEA -4A2EF | 259 zł |
Srebrny zegarek Damski Casio LA670WEA-4A2EF Vintage w stylu Retro | OFICJA | 259 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio LA670WEA-4A2:
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →