Obiektyw Canon 600mm f/4.0L EF IS USM
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Canon 600mm f/4.0L EF IS USM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon 600mm f/4.0L EF IS USM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon RF 600 mm f/4 L IS USM - zapytaj o ofertę specjalną (w magazynie!) - | 67 065 zł |
Obiektyw Canon CANON EF 600 mm f/4 L IS USM III | 66 999 zł |
Obiektyw Canon RF 600mm f4 L IS USM + filtr UV | 69 200 zł |
Obiektyw Canon RF 600mm F4L IS USM | 67 065 zł |
Wideo recenzje
Krótki opis:
Super teleobiektyw stałoogniskowy ze stabilizacją obrazu i wbudowanym silnikiem ustawiania ostrości. Szczególnie przydatny do fotografii sportowej i przyrodniczej.
PolecamyPorównaj w tabeli →