Об'єктив Canon 600mm f/4.0L EF IS USM
Відео 1Фото 15 |
Canon 600mm f/4.0L EF IS USM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon 600mm f/4.0L EF IS USM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon RF 600 mm f/4 L IS USM - zapytaj o ofertę specjalną (w magazynie!) - | 67 065 zł |
Obiektyw Canon CANON EF 600 mm f/4 L IS USM III | 66 999 zł |
Obiektyw Canon RF 600mm f4 L IS USM + filtr UV | 69 200 zł |
Obiektyw Canon RF 600mm F4L IS USM | 67 065 zł |
Відеоогляди
Короткий опис:
Супер телеобьектив з фіксованою фокусною відстанню, зі стабілізацією зображення і вбудованим фокусировочним мотором. Особливо зручний при зйомки спортивних сюжетів і дикої природи.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →