Karm dla psów Brit Premium Adult XL 15 kg
Brit Premium Adult XL 15 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Adult XL 15 kg
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów ras olbrzymich BRIT Premium XL z kurczakiem 15 kg (85Pełnoporcjowa karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras olbrzymich (45-90 kg). Wysoka zawartość kurczaka. Działanie uspokajaj... więcejące i zdrowie sercaWysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 ma pozytywny wpływ na pracę serca. Rumianek i jagody działają uspokajająco. Wspomaganie stawów i mobilnościChond Rozetka.plZłóż skargę | 149 zł |
Brit Premium by Nature Adult XL 15 kg | 204 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 15 kgKarma dla psa BRIT Premium By Nature z kurczakiem przeznaczona została dla dorosłych psów bardzo dużych ras od 45 do 90 kg. M... więcejożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Electro.plZłóż skargę | 146 zł |
Brit Premium By Nature Adult XL Extra Large 15kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBABrit Premium By Nature Adult XL
Pełnoporcjowa formuła z kurczakiem dla dorosłych psów olbrzymich ras (45 - 90 kg)
Sk... więcejład
kurczak 48% (odwodniony 28%, odkostniony 20%), owies, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany z mieszanym tokoferolem), kukurydza, suszone jabłka, olej z łososia 2%, hydrolizowana wątroba z kurczaka, drożdże piwne, kolagen, skorupiaki (źródło glukozaminy, 210 mg / kg), chrząstki (źródło chondroityny, 150 mg / kg), zioła i owoce (goździki, cytrusy, rozmaryn, kurkuma, 120 mg / kg), mannan-oligosac zoo24.plZłóż skargę | 135 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 15 kgKarma dla psa BRIT Premium By Nature z kurczakiem przeznaczona została dla dorosłych psów bardzo dużych ras od 45 do 90 kg. M... więcejożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą.... Avans.plZłóż skargę | 146 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 75 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 130 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 32% (4% wołowina), warzywa 4%, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 11 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 33% kurczak, 8% serce, podroby, 2% mąka grochowa, premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 79 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (41%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 28%, 4% łosoś, 4% pstrąg, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 58%, bulion z kurczaka 35,5%, serce z kurczaka 4%, minerały, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Adult XL
Ceny na Brit Premium Adult XL |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult XL 3 kg | od 40 zł | 9 oferty | ||
Brit Premium Adult XL 15 kg | od 132 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: białko drobiowe, mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, klasa: premium
od 199 zł
sucha karma, 20 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na kości, v sostave: wołowina, kurczak, ryż, tuńczyk, fasola, klasa: super premium
od 142 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kaczka 19%, mączka z kaczki 19%, ziemniaki, groszek, ziemniaki 8%, tłuszcz, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 6. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, białko, mąka, tłuszcz, pulpa buraczana, klasa: premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, jagnięcina, ryż, kukurydza, sorgo, jęczmień, klasa: premium
od 131 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: kurczak i indyk, jagnięcina 14%, ryż 14%, kukurydza, jęczmień, sorgo, tłuszcz,, klasa: premium
od 142 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, batat, klasa: premium
od 174 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: białko drobiowe, kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, białko, olej, klasa: premium
od 130 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: premium
od 184 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: białko drobiowe, ryż, kukurydza, mięso z kurczaka, pulpa buraczana, tłuszcz, klasa: premium