Opona motocyklowa Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S
Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S 130/70 16 " 61 S 160/60 15 " 67 H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI BATTLAX BT12 G 130/70 R16 61S BRIDGESTONE 03966 | 501 zł |
Bridgestone BT012 RG ( 130/70 R16 TL 61S tylne koło, Variante G ) 3966 | 547 zł |
Bridgestone BT012 RG (130/70 R16 61S) 3966 | 542 zł |
Bridgestone BT012 RG ( 130/70 R16 TL 61S tylne koło, Variante G ) | 573 zł |
Bridgestone Battlax-bt-012r 61s Tl G9 War Rear Road Tire Posrebrzany 130 / | 496 zł |
Modyfikacje Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S
Ceny na Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S | od 496 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax BT-012 160/60 R15 67H | od 653 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →