Opona motocyklowa Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 160/60 R17 69H
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 160/60 R17 69H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 160/60 R17 69H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Bridgestone 160/60R17 AX41S R 69H TL 21 - opony motocyklowe 1662 | 619 zł |
Bridgestone Battlax-ax41 Scrambler 69h M/c Tl Rear Road Tire Czarny 160 / | 672 zł |
Bridgestone AX 41S R ( 160/60 R17 TL 69H tylne koło, oznaczenie M+S, M/C ) | 702 zł |
Bridgestone AX 41S R (160/60 R17 69H) 16620 | 699 zł |
Bridgestone AX 41S R ( 160/60 R17 TL 69H tylne koło, oznaczenie M+S, M/C ) | 708 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 160/60 R17 69H
Ceny na Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 160/60 R17 69H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 100/90 -18 56H | od 463 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 100/90 -19 57H | od 519 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 110/80 R18 58H | od 493 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 120/70 R17 58H | od 559 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 120/70 R19 60H | od 547 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 130/80 -17 65H | od 514 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 130/80 -18 66P | od 440 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 160/60 R17 69H | od 619 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 170/60 R17 72H | od 717 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 180/55 R17 73H | od 700 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross Scrambler AX41S 180/80 -14 78P | od 547 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →