Opona motocyklowa Pirelli MT 60 130/80 -17 65H
Wideo 14 |
Pirelli MT 60 130/80 -17 65H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli MT 60 130/80 -17 65H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli MT60 (130/80 R17 65H) 3982600 | 535 zł |
Pirelli MT60 ( 130/80-17 TL 65H tylne koło, M/C, MST ) 3982600 | 685 zł |
Pirelli Mt 60™ M/c 65h Mst Tl Trail Tire Czarny 130 / 80 / R17 9005246 | 658 zł |
Pirelli MT60 ( 130/80-17 TL 65H tylne koło, M/C ) | 839 zł |
Pirelli MT60 (130/80 R17 65H) 0284000 | 588 zł |
Pirelli MT60 ( 130/80-17 TL 65H tylne koło, M/C ) 0284000 | 799 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli MT 60 130/80 -17 65H
Ceny na Pirelli MT 60 130/80 -17 65H |
---|---|---|---|---|
Pirelli MT 60 90/90 -19 52P | od 316 zł | 9 oferty | ||
Pirelli MT 60 90/90 -21 54H | od 535 zł | 7 oferty | ||
Pirelli MT 60 90/90 -21 54S | od 585 zł | 1 oferta | ||
Pirelli MT 60 90/90 R19 52P | od 428 zł | 1 oferta | ||
Pirelli MT 60 100/90 -19 57H | od 403 zł | 5 oferty | ||
Pirelli MT 60 110/80 -18 58T | od 661 zł | 1 oferta | ||
Pirelli MT 60 110/90 -17 60P | od 414 zł | 5 oferty | ||
Pirelli MT 60 120/90 -17 64S | od 459 zł | 6 oferty | ||
Pirelli MT 60 120/90 R17 64S | od 503 zł | 4 oferty | ||
Pirelli MT 60 130/80 -17 65H | od 535 zł | 6 oferty | ||
Pirelli MT 60 140/80 -17 69H | od 741 zł | 3 oferty | ||
Pirelli MT 60 140/80 R17 69H | od 1 015 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →