Opona motocyklowa Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W
Zdjęcia 13 |
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W 110/70 R 17 " 54 W 110/80 R 18 " 58 V 110/80 R 18 " 58 W 110/80 R 19 " 59 V 120/60 R 17 " 55 W 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 18 " 59 W 120/70 R 19 " 60 W 140/70 R 18 " 67 V 150/70 R 17 " 69 W 160/60 R 17 " 69 W 160/60 R 18 " 70 W 160/70 R 17 " 73 W 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone T 32 F ( 120/60 ZR17 TL (55W) M/C, koło przednie ) 19619 | 592 zł |
Bridgestone T 32 F (120/60 R17 55W) 19619 | 588 zł |
Bridgestone T 32 F ( 120/60 ZR17 TL (55W) M/C, koło przednie ) | 623 zł |
Bridgestone Battlax-t32 55w Tl Front Road Tire Posrebrzany 120 / 60 / R17 | 572 zł |
Modyfikacje Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W
Ceny na Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/70 R17 54W | od 573 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58V | od 596 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58W | od 529 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R19 59V | od 641 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W | od 572 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W | od 552 zł | 14 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R18 59W | od 603 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W | od 669 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 140/70 R18 67V | od 677 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 150/70 R17 69W | od 657 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R17 69W | od 774 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R18 70W | od 749 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/70 R17 73W | od 704 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 170/60 R17 72W | od 734 zł | 11 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 180/55 R17 73W | od 789 zł | 12 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/50 R17 73W | od 775 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/55 R17 75W | od 783 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →