Opona motocyklowa Bridgestone Exedra Max 130/90 R15 66S
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Bridgestone Exedra Max 130/90 R15 66S 90/90 B 21 " 54 H 100/90 B 19 " 57 H 110/90 B 19 " 62 H 110/90 R 18 " 61 H 110/90 R 19 " 62 H 120/90 B 17 " 64 H 120/90 R 17 " 64 H 130/70 R 17 " 62 W 130/70 R 18 " 63 W 130/90 R 15 " 66 S 130/90 R 16 " 67 H 140/90 B 15 " 70 H 140/90 R 15 " 70 H 150/80 R 15 " 70 H 150/80 R 16 " 71 H 150/80 R 16 " 71 V 150/90 R 15 " 74 V 160/80 B 15 " 74 S 170/60 R 17 " 72 W 170/70 R 16 " 75 H 170/80 R 15 " 77 H 180/70 R 15 " 76 H 180/70 R 16 " 77 V 190/60 R 17 " 78 V 200/50 R 17 " 75 W 200/60 R 16 " 79 V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Exedra Max 130/90 R15 66S
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRIDGESTONE 130/90-15 66S E-MAX R TT 6137 | 571 zł |
Bridgestone Exedra-max-e-max Diagonal R 66s Tl M/c Custom Tire Czarny 130 | 493 zł |
Opona Bridgestone 130/90-15 Exedra-Max 66S - opony motocyklowe 6126 | 473 zł |
Bridgestone E-Max R ( 130/90-15 TT 66S tylne koło, M/C ) 6137 | 513 zł |
Bridgestone E-Max R (130/90 R15 66S) 6126 | 517 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Exedra Max 130/90 R15 66S
Ceny na Bridgestone Exedra Max 130/90 R15 66S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra Max 90/90 -21 54H | od 469 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 100/90 -19 57H | od 472 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 110/90 -19 62H | od 280 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 110/90 R18 61H | od 562 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 110/90 R19 62H | od 574 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 120/90 -17 64H | od 544 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 120/90 R17 64H | od 518 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 130/70 R17 62W | od 723 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 130/70 R18 63W | od 634 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 130/90 R15 66S | od 448 zł | 11 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 130/90 R16 67H | od 546 zł | 11 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 140/90 -15 70H | od 546 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 140/90 R15 70H | od 554 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 150/80 R15 70H | od 627 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 150/80 R16 71H | od 733 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 150/80 R16 71V | od 838 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 150/90 R15 74V | od 692 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 160/80 -15 74S | od 685 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 170/60 R17 72W | od 815 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 170/70 R16 75H | od 827 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 170/80 R15 77H | od 682 zł | 8 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 180/70 R15 76H | od 678 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 180/70 R16 77V | od 799 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 190/60 R17 78V | od 894 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 200/50 R17 75W | od 1 047 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Exedra Max 200/60 R16 79V | od 1 093 zł | 5 oferty |
Podobne