Opona motocyklowa Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V
Wideo 8Zdjęcia 13 |
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 170/60 R17 72V ADVENTURE TRAIL AT41 MS 2474 | 770 zł |
Bridgestone AT 41 R ( 170/60 R17 TL 72V tylne koło, oznaczenie M+S, M/C ) | 693 zł |
Bridgestone AT 41 R (170/60 R17 72V) 24744 | 694 zł |
Bridgestone Battlax-adventure-trail-at41 Rear 72v Tl Adventure Rear Tire C | 685 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V
Ceny na Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 90/90 -21 54V | od 562 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 100/90 -19 57V | od 533 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 110/80 R19 59V | od 536 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 120/70 R19 60V | od 551 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 130/80 R17 65H | od 556 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 140/80 R17 69V | od 633 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 150/70 R17 69V | od 606 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 150/70 R18 70V | od 710 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V | od 685 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →