Мотошина Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V
Відео 8Фото 13 |
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone AT 41 R ( 170/60 R17 TL 72V tylne koło, oznaczenie M+S, M/C ) | 693 zł |
Bridgestone AT 41 R (170/60 R17 72V) 24744 | 694 zł |
Bridgestone Battlax-adventure-trail-at41 Rear 72v Tl Adventure Rear Tire C | 685 zł |
Bridgestone AT 41 R ( 170/60 R17 TL 72V tylne koło, oznaczenie M+S, M/C ) | 703 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V
Ціни на Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 90/90 -21 54V | від 562 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 100/90 -19 57V | від 533 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 110/80 R19 59V | від 536 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 120/70 R19 60V | від 551 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 130/80 R17 65H | від 556 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 140/80 R17 69V | від 633 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 150/70 R17 69V | від 606 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 150/70 R18 70V | від 710 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 170/60 R17 72V | від 685 zł | 4 пропозиції |