Мотошина Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V
Відео 15Фото 28 |
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 V 100/90 B 19 " 57 V 110/80 R 18 " 58 H 110/80 R 19 " 59 V 120/70 R 15 " 56 V 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 19 " 60 V 130/80 R 17 " 65 H 140/80 R 17 " 69 V 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 H 160/60 R 17 " 69 W 170/60 R 17 " 72 V 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 V 190/55 R 17 " 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Battlax-a41r 69v Tl M/c Trail Tire Posrebrzany 150 / 70 / R17 | 765 zł |
Opona Bridgestone 150/70R17 A41R 69V TL - opony motocyklowe 10568 | 606 zł |
Bridgestone A 41 R (150/70 R17 69V) 19721 | 771 zł |
Bridgestone A 41 R ( 150/70 R17 TL 69V tylne koło, M/C, Variante G ) | 760 zł |
Bridgestone A 41 R ( 150/70 R17 TL 69V tylne koło, M/C, Variante G ) 13531 | 723 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V
Ціни на Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Adventure A41 90/90 -21 54H | від 607 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 90/90 -21 54V | від 496 zł | 13 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 100/90 -19 57V | від 537 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 110/80 R18 58H | від 498 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 110/80 R19 59V | від 505 zł | 12 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 120/70 R15 56V | від 677 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 120/70 R17 58W | від 539 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 120/70 R19 60V | від 506 zł | 15 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 130/80 R17 65H | від 609 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 140/80 R17 69V | від 650 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V | від 606 zł | 11 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R18 70H | від 649 zł | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 160/60 R17 69W | від 670 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 170/60 R17 72V | від 659 zł | 11 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 170/60 R17 72W | від 642 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 180/55 R17 73W | від 807 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 190/55 R17 75V | від 954 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 190/55 R17 75W | від 853 zł | 4 пропозиції |