Мотошина Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S
Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S 130/70 16 " 61 S 160/60 15 " 67 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI BATTLAX BT12 G 130/70 R16 61S BRIDGESTONE 03966 | 501 zł |
Bridgestone BT012 RG ( 130/70 R16 TL 61S tylne koło, Variante G ) 3966 | 547 zł |
Bridgestone BT012 RG (130/70 R16 61S) 3966 | 542 zł |
Bridgestone Battlax-bt-012r 61s Tl G9 War Rear Road Tire Posrebrzany 130 / | 496 zł |
Bridgestone BT012 RG ( 130/70 R16 TL 61S tylne koło, Variante G ) | 574 zł |
Модификації Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S
Ціни на Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-012 130/70 R16 61S | від 496 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-012 160/60 R15 67H | від 653 zł | 2 пропозиції |