Мотошина Michelin Commander II 80/90 -21 54H
Відео 19Фото 3 |
Michelin Commander II 80/90 -21 54H 80/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 H 100/90 R 19 " 57 H 110/90 B 18 " 61 H 120/70 R 19 " 60 W 120/90 B 17 " 64 S 120/90 R 17 " 64 S 130/80 B 17 " 65 H 130/90 B 16 " 73 H 140/80 B 17 " 69 H 140/90 B 16 " 77 H 150/70 B 18 " 76 H 150/80 B 16 " 77 H 160/70 B 17 " 73 V 170/80 B 15 " 77 H 180/65 B 16 " 81 H 240/40 R 18 " 79 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Commander II 80/90 -21 54H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Commander II ( 80/90-21 RF TT/TL 54H M/C, koło przednie ) 735219 | 531 zł |
Michelin Commander II (80/90 R21 54H) 735219 | 604 zł |
Michelin Commander II ( 80/90-21 RF TT/TL 54H M/C, koło przednie ) | 558 zł |
Michelin Moto Commander Ii 54h Tl Custom Front Tire Posrebrzany 80 / 90 / | 522 zł |
Opona Michelin 80/90-21 COMMANDER 2 F 54H - opony motocyklowe 735219 | 534 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Commander II 80/90 -21 54H
Ціни на Michelin Commander II 80/90 -21 54H |
---|---|---|---|---|
Michelin Commander II 80/90 -21 54H | від 522 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander II 90/90 -21 54H | від 566 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander II 100/90 R19 57H | від 578 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander II 110/90 -18 61H | від 685 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Commander II 120/70 R19 60W | від 855 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander II 120/90 -17 64S | від 642 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Commander II 120/90 R17 64S | від 603 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Commander II 130/80 -17 65H | від 653 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander II 130/90 -16 73H | від 689 zł | 10 пропозицій | ||
Michelin Commander II 140/80 -17 69H | від 838 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander II 140/90 -16 77H | від 892 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander II 150/70 -18 76H | від 909 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Commander II 150/80 -16 77H | від 809 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Commander II 160/70 -17 73V | від 939 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander II 170/80 -15 77H | від 778 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander II 180/65 -16 81H | від 990 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander II 240/40 R18 79V | від 1 247 zł | 4 пропозиції |