Мотошина Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Відео 2Фото 8 |
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI PILOT ROAD 4 GT 120/70 R17 58W MICHELIN 1207017MIPR4GTTL | 677 zł |
Michelin Moto Pilot Road 4 Gt 58w Tl Front Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 | 640 zł |
Opona Michelin 120/70 ZR17 PILOT ROAD 4 GT F 58W - opony motocyklowe 42956 | 609 zł |
Michelin Pilot Road 4 GT ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) 42956 | 647 zł |
Michelin Pilot Road 4 GT (120/70 R17 58W) 429567 | 586 zł |
Michelin Pilot Road 4 GT ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 669 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W | від 586 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 R17 73W | від 799 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/50 R17 73W | від 1 158 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 75W | від 779 zł | 5 пропозицій |