Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI PILOT ROAD 4 GT 120/70 R17 58W MICHELIN 1207017MIPR4GTTL | 677 zł |
Michelin Moto Pilot Road 4 Gt 58w Tl Front Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 | 640 zł |
Opona Michelin 120/70 ZR17 PILOT ROAD 4 GT F 58W - opony motocyklowe 42956 | 609 zł |
Michelin Pilot Road 4 GT ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) 42956 | 648 zł |
Michelin Pilot Road 4 GT (120/70 R17 58W) 429567 | 586 zł |
Michelin Pilot Road 4 GT ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 669 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Ceny na Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W | od 586 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 R17 73W | od 799 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/50 R17 73W | od 1 160 zł | 2 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 75W | od 779 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →