Мотошина Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W
Відео 8Фото 18 |
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin OPONA PILOT ROAD 5 162459 | 529 zł |
Opona Michelin 120/70 ZR17 PILOT ROAD 5 58W F - opony motocyklowe 162459 | 543 zł |
Michelin Road 5 (120/70 R17 58W) 162459 | 544 zł |
Michelin Road 5 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 622 zł |
Michelin Road 5 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) 162459 | 592 zł |
Michelin Moto Road 5 58w Tl M/c Front Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 9000 | 570 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W | від 578 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W | від 529 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W | від 393 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 5 150/70 R17 69W | від 635 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 160/60 R17 69W | від 693 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 180/55 R17 73W | від 714 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W | від 752 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W | від 756 zł | 6 пропозицій |