Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W
Wideo 8Zdjęcia 18 |
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin OPONA PILOT ROAD 5 162459 | 529 zł |
Opona Michelin 120/70 ZR17 PILOT ROAD 5 58W F - opony motocyklowe 162459 | 543 zł |
Michelin Road 5 (120/70 R17 58W) 162459 | 544 zł |
Michelin Road 5 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) | 622 zł |
Michelin Road 5 ( 120/70 ZR17 TL (58W) M/C, koło przednie ) 162459 | 592 zł |
Michelin Moto Road 5 58w Tl M/c Front Road Tire Czarny 120 / 70 / R17 9000 | 570 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W
Ceny na Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W | od 578 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W | od 529 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W | od 393 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 150/70 R17 69W | od 635 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 160/60 R17 69W | od 679 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 180/55 R17 73W | od 714 zł | 8 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W | od 752 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W | od 756 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →