Opona motocyklowa Bridgestone Battlax Racing R11 140/70 R17 66H
Wideo 6Zdjęcia 15 |
Bridgestone Battlax Racing R11 140/70 R17 66H 110/70 17 " 54 H 140/70 17 " 66 H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Battlax Racing R11 140/70 R17 66H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone R 11 R ( 140/70 R17 TL 66H tylne koło, M/C, Mieszanki gumowej | 969 zł |
Bridgestone R 11 R (140/70 R17 66H) 10529 | 960 zł |
Bridgestone R 11 R ( 140/70 R17 TL 66H tylne koło, M/C, Mieszanki gumowej | 1 016 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Battlax Racing R11 140/70 R17 66H
Ceny na Bridgestone Battlax Racing R11 140/70 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Racing R11 110/70 R17 54H | od 790 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Battlax Racing R11 140/70 R17 66H | od 960 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →