Wyrzynarka Bosch GST 18 V-LI B Professional 06015A6100
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Bosch GST 18 V-LI B Professional 06015A6100 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GST 18 V-LI B Professional 06015A6100
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wyrzynarka GST 18V-LI B 3 brze | 691 zł |
Bosch Professional Gst 18v-li B Cordless Jigsaw Niebieski,Czarny 06015A610 | 1 041 zł |
Wyrzynarka BOSCH gst-li b solo, | 810 zł |
Mistrz w kolorze niebieskim
Nie bez powodu wyrzynarka Bosch GST 18 V-LI S ma niebieskie „likiery”, typowe dla profesjonalnej linii narzędzi Bosch. Nie ma najfajniejszego sprzętu (niektóre modele wyrzynarek DeWALT i Makita są lepiej „pakowane” i mają więcej funkcji), ale reputacja niemieckiej marki mówi sama za siebie. Napis Bosch na opakowaniu obiecuje, że narzędzie będzie mogło pracować przez długi czas w warsztacie lub w produkcji w dość intensywnym trybie.
Wszystko czego potrzebujesz, ale nic zbędnego
Wyrzynarka posiada elektroniczną regulację prędkości (w zakresie 550 - 2700 uderzeń/min) oraz regulowany mechanizm wahadłowy. Pozwala to elastycznie skonfigurować narzędzie do pracy z dowolnym materiałem: twardym i miękkim drewnem, polimerami, metalami nieżelaznymi i stalą. Duża głębokość cięcia (do 120 mm przy cięciu drewna i jego pochodnych) sprawia, że narzędzie wyposażone w odpowiedni brzeszczot pewnie poradzi sobie z niemal każdym zadaniem, jakie może pojawić się w warsztacie. Wspomaga to odlewana stopa uchylna do cięć pod kątem oraz oświetlenie LED do oświetlania linii cięcia.
Dla tych, którzy nie są skłonni do zmiany ulubionej marki
Wyrzynarkę Bosch GST 18 V-LI S (a także zupełnie podobny model Bosch GST 18 V-LI S Professional 06015A5100, który różni się jedynie kształtem rękojeści) można śmiało polecić zarówno profesjonalistom, jak i doświadczonym amatorom, którzy nie wątpić w jakość "Bosch".
Jedyną wadą zauważoną w tej układance jest brak akumulatora i ładowarki w zestawie (prawdopodobnie zakłada się, że fani produktów Bosch już je mają). Ale na szczęście osiemnastowoltowe akumulatory do instrumentu tej marki nie są rzadkością i można je łatwo kupić osobno. Do pracy w przydomowym warsztacie zalecamy wybór niedrogiego akumulatora 1,5 Ah, ale profesjonaliści powinni zaopatrzyć się w akumulator o dużej pojemności (4 lub 5 Ah).