Wiertarka Bosch GBM 13 HRE Professional 0601049603
Zdjęcia 7 |
Bosch GBM 13 HRE Professional 0601049603 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GBM 13 HRE Professional 0601049603
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional wiertarka GBM 13-HRE rękojeść dodatkowa zębaty uchwyt w | 1 074 zł |
Bosch Professional GBM 13 HRE - Wiertarka (0601049603) | 1 426 zł |
Wiertarka BOSCH Professional GBM 13 HRE | 1 391 zł |
Bosch Professional Gbm 13 Hre Professional Drill Without Percussion Posreb | 1 417 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →