Bateria wodociągowa Blanco Coressa-F 521544
Zdjęcia 4 |
Blanco Coressa-F 521544 |
|
Bateria może być zainstalowana przed oknem.
Minimalna odległość baterii od skrzydła okiennego musi wynosić 6,5 cm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Coressa-F 521544
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria BLANCO Coressa-F 521544 Chrom | 1 155 zł |
Bateria kuchenna podokienna Blanco Coressa-F z dźwignią z lewej strony chr | 1 140 zł |
Bateria BLANCO Coressa-F 521544 Chrom | 1 155 zł |
BLANCO CORESSA-F chromowana dźwignia z lewej strony | 1 140 zł |
Bateria BLANCO Coressa-F 521544 Chrom | 1 155 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →