Bateria wodociągowa Blanco Coressa-F 521543
Zdjęcia 4 |
Blanco Coressa-F 521543 |
|
Aby oszczędzać energię, podstawowe ustawienie dźwigni sterującej jest ustawione na „zimny start”. Płyta stabilizująca dla większej stabilności miksera. Bateria może być zainstalowana przed oknem.
Minimalna odległość baterii od skrzydła okiennego powinna wynosić 2,5 cm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Coressa-F 521543
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna podokienna Blanco Coressa-F z dźwignią z prawej strony ch | 1 140 zł |
BLANCO Bateria CORESSA-F Chromowana dźwignia z prawej strony 521543 | 1 123 zł |
Bateria BLANCO CORESSA-F chrom (dzwignia PRAWA) (521543) | 1 049 zł |
Bateria BLANCO CORESSA-F chrom (dzwignia PRAWA) (521543) | 1 079 zł |
BLANCO 521543 BLANCO Bateria kuchenna CORESSA-F chrom dźwignia z prawej st | 1 140 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →