Lalka Barbie Extra Fly HPB14
Zdjęcia 7 |
Barbie Extra Fly HPB14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Fly HPB14
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka Barbie Extra Fly Plażowa HPB14 | 130 zł |
Mattel Lalka BARBIE Extra Fly plażowa Mattel | 106 zł |
Barbie Extra Fly Playa Doll Wielokolorowy HPB14 | 136 zł |
Lalka Barbie Extra Fly Plażowa HPB14 | 130 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →