Lalka Barbie Extra Doll GRN28
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Barbie Extra Doll GRN28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Doll GRN28
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Extra Lalki Prepack GRN28 Mattel | 95 zł |
Lalka Barbie Mattel Extra Moda - Różowe futro/Blondynka (GRN27/GRN28) | 159 zł |
Barbie Extra, lalka Różowa puchata kurtka z jednorożcem | 108 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →