Lalka Barbie Extra Minis HGP64
Zdjęcia 6 |
Barbie Extra Minis HGP64 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Minis HGP64
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Extra Minis, Major Fashions, HGP62 HGP64 | 56 zł |
Barbie Mała lalka Lalka 2 - Kurtka w kratkę/Czarne włosy HGP64 | 71 zł |
Mattel Barbie Mała lalka Lalka 2 - Kurtka w kratkę/Czarne włosy HGP64 Matt | 72 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →