Lalka Barbie Extra Mini HKP90
Zdjęcia 4 |
Barbie Extra Mini HKP90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Mini HKP90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Extra Minis Mała lalka Kurtka nadruk krówka Brązowe włosy HK | 52 zł |
Barbie Extra Minis Mała lalka Kurtka nadruk krówka Brązowe włosy HKP90 | 52 zł |
Barbie, Extra Mini Minis, lalka, brązowe włosy | 40 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →